كارگاه توليد ميز و صندلي آشپزخانه

کارگاه تولید میز و صندلی آشپزخانه

کارگاه تولید میز و صندلی آشپزخانه

چکیده : این کارگاه در استان تبریز در شهرستان بناب بازیربنای ۴۰۰ متر با ۲۳ پرسنل مشغول کار می باشد که هزینه اولیه آن ۱۲۴۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد و درآمد ماهیانه آن ۲۴۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد و کل مخارج پرسنل و کارگاه در هر ماه ۱۴۳۷۰۰۰۰ تومان می باشد که سود ماهیانه آن حدود ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. راتوسط تسهیلات بانکی استفاده می کنیم و هر ماه به مبلغ ۷۰۶۰۰۰ تومان به بانک قسط می دهیم. کارگاه تولید میز و صندلی

  1. تعریف مسئله :راه اندازی کارگاه تولیدی میز و صندلی فلزی آشپزخانه. (مدل میز)

  2. تعریف وضع موجود:در حینحال چنین کارگاه مجهز و عظیم در شهرستان ما و در شهرستان های مجاور وجود ندارد و حمل ونقل مسافتهای طولانی باعث بالا رفتن قیمت کلی کالا می شود. (عکس میز)
  3. توصیف وضع مطلوب برای مسئله: راه اندازی چنین کارآگاه بزرگ با تولید انبوه در شهرستان.
  4. ارائه راه حل های ممکن:

الف:اگر ما کارآگاه نسبتاً بزرگ که با هزینه اولیه ۱۲۴۰۰۰۰۰۰میلیون تومان و با تعداد ۳۳ نفر کارکن با حقوق ماهیانه کارکن ها و مخارج ماهیانه کارآگاه ۱۴۳۷۰۰۰۰میلیون تومان می باشد و درآمد ماهیانه آن ۲۴۰۰۰۰۰۰میلیون تومان می باشد که سود ماهیانه چنین کارگاهی حدود ۱۰ میلیون تومان می باشد که این کارگاه روزانه ۳۰۰ عدد صندلی و۵۰ عدد میز تولید می کند. (میز و صندلی)

ب:راه حل دوم :اگر ما کارگاه نسبتاً کوچک با هزینه اولیه ۸۹۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان با تعداد ۲۳ نفر کارکن که باحقوق ماهیانه آنها و مخارج ماهیانه کارگاه ۱۰۰۲۰۰۰۰ میلیون تومان می باشد که با تولید روزانه ۲۰۰ عدد صندلی و۴۰ عدد میز می باشد که درآمد ماهیانه ۱۶۸۰۰۰۰۰ تومان می باشد که سود ماهیانه حدود ۶۶۰۰۰۰۰ تومان م یباشد . (قیمت صندلی)


عنوان مقاله : کارگاه تولید میز و صندلی آشپزخانه

کد : ۲۶
تعداد صفحه : ۱۷A4
فرمت : word
حجم : ۴۲۴Kb
قیمت : ۲۹۰۰ تومان
نحوه دریافت : پرداخت آنلاین و دریافت آنی لینک دانلود (در صورتی که مایل به پرداخت آنلاین نیستید به منوی پرداخت نقدی مراجعه نمایید)

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

سایر مقالات

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال به منوی پشتیبانی مراجعه نمایید.

2 thoughts on “کارگاه تولید میز و صندلی آشپزخانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.