آخرین مطالب : 

وب سایت تخصصی مهندس ایزدی

هجوم کره به بازار خودروی ایران

هجوم کره به بازار خودروی ایران مرسدس بنز 320 كيلومتری

هجوم کره به بازار خودروی ایران

هجوم کره به بازار خودروی ایران

دنیای خودرو-نگاهی به محموله های وارداتی خودرو طی مردادماه نشان می دهد که……

دنیای خودرو-نگاهی به محموله های وارداتی خودرو طی مردادماه نشان می دهد که بزرگترین محموله های وارداتی خودرو مربوط به کشور کره جنوبی بوده است و از ۳۸۲۹دستگاه خودروی وارداتی طی این ماه ۲۸۲۲ دستگاه تولید کشور کره بوده اند که نشان از سهم ۷۵ درصدی خوروسازان کره ای در واردات مردادماه به کشور دارد. به گزارش خبرانلاین ، گرانترین خودروی کره ای وارداتی در این ماه هیوندا مدل ۵۵LX  با قیمتی معادل ۲۱ هزار دلار بوده است.

نگاهی به فهرست قیمت خودروهای وارداتی نشان می دهد یکی از ارزان ترین محموله های وارداتی به کشور ۵۰ دستگاه تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۱ بوده که با قیمتی معادل هر دستگاه ۸٫۵ هزار دلار از مبدا کشور عمان به ثبت رسیده است.

در این ماه همچنین گرانترین خودروهای وارداتی به کشور دو دستگاه مرسدس بنز مدل G500 ضد گلوله بوده است که توسط سفارت ترکیه به قیمت هر دستگاه ۳۴۳ هزار دلار وارد کشور شده اند.

بررسی بزرگترین محموله های خودروی وارداتی به کشور نشان می دهد در مردادماه تمامی محموله هایی که شامل بیش از ۱۰۰ دستگاه خودرو بوده است از کشور کره به مقصد ایران بارگیری شده اند که شامل ۱۰ محموله با حجم ۲۳۶۸ دستگاه بوده است.

قابل ذکر است با احتساب واردات مردادماه طی پنج ماهه نخست سال جاری معادل ۷۰۱۹ دستگاه خودروی کره ای به کشور وارد شده و سهم این کشور از بازار خودروهای وارداتی کشور طی سال ۹۰ به ۵۷ درصد بالغ شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *