صحراي نازكا

صحرای نازکا تصاویر باورنکردنی

تصاویر باورنکردنی صحرای نازکا

این خطوط هک شده خارق العاده روی زمین که در تصویر مشاهده می کنید باستان شناسان را از سال ۱۹۶۰ دچار تعجب فراوان کرده است . البته کشف این خطوط با حفاری ممکن نشده است بلکه اولین بار در سال ۱۹۶۰ یک هواپیمای تجاری که بر فراز این منطقه پرواز می کرد از آسمان این خطوط را مشاهده کرد ( البته در بعضی کتب تاریخ ۱۹۳۰) آمده است. طبق آزمایش های انجام شده خطوط بین سالهای ۴۰۰ تا ۶۰۰ قبل از میلاد حک شده اند که آن را به تمدن ” نازکای” در آمریکای جنوبی نسبت داده اند.

صحرای نازکا

این خطوط در مجموع ۴۵۰ کیلومتر مربع را دربر گرفته اند. این خطوط مجموعه چندین تصویر به اشکال مختلف است که در زمینی کاملا مسطح بوجود آمده است. با توجه به نسبت های هندسی دقیق این خطوط نشان می دهد به هیچ وجه امکان پذیر نیست شخص یا اشخاصی بدون استفاده از وسایل مدرن آن هم از روی زمین به چنین محاسبات عظیمی دست بزنند. تنها راه انجام این محاسبات این است که شخصی از ارتفاع بیش از پنج کیلومتر به شخص یا اشخاصی روی زمین دستور دهد تا این خطوط را رسم کنند. حال اینکه در دوهزار سال قبل در سرزمینی که هیچ کوه و تپه ای در اطراف وجود ندارد چگونه شخصی می تواند به پنج کیلومتری زمین برود و از آنجا افراد روی زمین را هدایت کند! این مسئله معمایی است که هنوز پاسخ داده نشده است. بنابراین بازهم به باور بسیاری می رسیم که از ملاقات تمدنی بسیار پیشرفته با زمینیان خبر می دهد که آن ها را قادر می سازد باتوجه به قدرت پرواز و سفینه ای که در اختیار داشتند این محاسبات را انجام داده و بعد روی زمین آن را حک کرده باشند.. شاید برای شما این باور سخت باشد اما دانشمندانی زیادی سالهای سال رو نقاط مختلف زمین کار کردند. در تاریخ ۱۹۹۸ سازمان فضایی ناسا سمیناری را با حضور سرشناس ترین فضا نوردان، باستان شناسان، ریاضیدانان و محققان بزرگ جهان برپا کردند. برای آن ها بسیار مهم بود تا بدانند که آیا به راستی نیاکان ما در زمین با افرادی فرا زمینی ملاقات داشته اند؟

صحرای نازکاصحرای نازکا

صحرای نازکا

صحرای نازکا

صحرای نازکا

  آیا براستی موجوداتی هوشمند با تمدنی بسیار پیشرفته در سیارات دیگر وجود دارند؟ مجله معروف و معتبر ARCHELOGIE که به چندین زبان مختلف چاپ می شود در صفحه ۱۳۸ خود در مورد این سمینار و موضوعات آن اینگونه نوشت : هنگامی که خورشید می رود و تاریکی جای آن را می گیرد اگر به آسمان نظر کنیم میلیو ن ها ستاره و سیاره را می بینیم که با تمام علم و پیشرفتمان هنوز قطره ای از آن را ندیده ایم. امروز در زمین زندگی می کنیم که براستی چیزی از گذشته آن نمی دانیم. هر روز که می گذرد این را می دانیم که حتی نیاکانمان را بدرستی نمی شناسیم حال با این دانستنی های اندکمان چگونه می خواهیم از کهکشانی صحبت کنیم که در آن ذره ای بیش نیستیم بسیاری از انسان ها که در کره خاکی زندگی می کنند از ما می پرسند آیا دانسته های نیاکان ما از انسان های امروز بیشتر بوده است؟ یا آنکه با موجوداتی هوشمند از سیارات دیگر ملاقات داشته اند!

صحرای نازکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.